1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Güvenç, Karşıyaka Maçı Öncesi Futbolculara Moral Verdi

Vali Güvenç, Karşıyaka Maçı Öncesi Futbolculara Moral Verdi

Vali Güvenç, Karşıyaka Maçı Öncesi Futbolculara Moral Verdi
A+A-

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Karşıyaka maçı öncesi Şanlıurfasporlu oyunculara moral ziyaretinde bulundu. Şanlıurfasporlu yöneticilerin karşıladığı Vali Celalettin Güvenç, Şanlıurfaspor tesis

Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç, Karşıyaka maçı öncesi Şanlıurfasporlu oyunculara moral ziyaretinde bulundu.
Şanlıurfasporlu yöneticilerin karşıladığı Vali Celalettin Güvenç, Şanlıurfaspor tesislerinden İzmir'e hareket etmeye hazırlanan futbolcularla görüştü.
Teknik Direktör Bahri Kaya'nın da hazır bulunduğu ziyaret sırasında Şanlıurfa Valisi Güvenç, futbolculardan kentin beklentilerinin yüksek olduğunu söyleyerek, "Hepiniz profesyonelsiniz. Ama Urfa'da profesyonelliğin ötesinde, futbolun ötesinde bir anlamı var yaptığınız işin. Geleceğimiz için spor çok önemli. Bir milyon 800 bin nüfusumuz var ve bunun büyük bir kısmı genç" dedi.
Karşıyaka maçında başarı dileğinde bulunan Vali Güvenç, şöyle konuştu: "Sizden beklentimiz, samimiyetle alınterinizi sahaya yansıtmanız. Herkes alınterini akıtırsa, başarı ortaya çıkıyor. Takım olunmazsa başarı olmuyor. Futbol üç sonuçlu bir oyun. Buradaki son maçtaki mücadeleniz her türlü takdirin üstünde. İnşallah İzmir'den güzel bir sonuçla dönersiniz. Yolunuz açık olsun."
Vali Güvenç, 10 yöneticinin deplasmandaki Karşıyaka maçına giderek takımı yalnız bırakmayacağını ve ayrıca İzmir'de bulunan Urfalıların takımı beklediğini, öz veriyle takıma sahip çıkan herkese teşekkür ettiğini söyledi.
Öte yandan ziyaret sırasında, Şanlıurfasporlu yöneticilerden Uğur Büyükhatipoğlu, Mustafa Aydın, İbrahim Güllüoğlu, Maruf Güneş ve Müslüm Yanmaz da hazır bulundu.
(MUD-HO-Y)

25.01.2013 16:45:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT