1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Düzgün: "ordu Ziraat Odası Yönetimi Görevinden Alındı"

Vali Düzgün: "ordu Ziraat Odası Yönetimi Görevinden Alındı"

Vali Düzgün: ordu Ziraat Odası Yönetimi Görevinden Alındı
A+A-

Ordu Valisi Orhan Düzgün, Ordu Ziraat Odası Başkanı Necat Avcı ile yönetim kurulu üyelerinin Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Merkezi tarafından görevden alındığını, Avcı ve yönetiminin bun

Ordu Valisi Orhan Düzgün, Ordu Ziraat Odası Başkanı Necat Avcı ile yönetim kurulu üyelerinin Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Merkezi tarafından görevden alındığını, Avcı ve yönetiminin bunun farkında olduğunu söyledi.
Ordu Valisi Orhan Düzgün, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Merkezi tarafından yapılan teftiş sonucu mevcut yönetimin fesih edilmesine karar verildi. Bu gelişme üzerine genel merkez tarafından yeni yönetim kurulu oluşturuldu. 27 Ocak tarihinde de seçim yapılacak. Bu süre zarfında mevcut yönetim kurulu görevinin başında olmayacak. Zaten oda başkanımızda Necat Avcı da bunun farkında. Fesih tarihinden itibaren hiçbir evraka imza atmıyor. 27 Ocak tarihinde yeni seçim olacak. Tabi bu arada genel merkez tarafından atanan yeni yönetimin 27 Ocak tarihine kadar devam etmesi için bu bir idari tasarruftur. Mahkeme kararı olursa biz kendilerine kolaylığı sağlarız" diye konuştu.
(RCP-SLH-Y)

04.01.2013 13:30:49 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT