1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Daşöz Ve Başkan Ergün'den Bosch Fabrikası'na Ziyaret

Vali Daşöz Ve Başkan Ergün'den Bosch Fabrikası'na Ziyaret

Vali Daşöz Ve Başkan Ergünden Bosch Fabrikasına Ziyaret
A+A-

Manisa'da hizmet veren Bosch Fabrikası, Vali Halil İbrahim Daşöz ve Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ağırladı. Alman firması Bosch'un Manisa'daki fabrikası Vali Halil İbrahim Daşöz ve Belediye Başka

Manisa'da hizmet veren Bosch Fabrikası, Vali Halil İbrahim Daşöz ve Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü ağırladı.
Alman firması Bosch'un Manisa'daki fabrikası Vali Halil İbrahim Daşöz ve Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ü konuk etti. Vali Daşöz ve Başkan Ergün, ilk olarak fabrikanın toplantı salonunda kendileri için yapılan sunumu dinledi. Finansman Müdürü Raşit Özkan, Teknik İşler Müdürü Tayfun Temiz, Ticari Genel Müdür Akın Kazak ve Teknik Genel Müdürü İrfan Bayrak'ta yer aldı. Bosch Ticari Genel Müdürü Akın Kazak ve Teknik Genel Müdür İrfan Bayrak tarafından yapılan sunumda fabrika hakkında bilgiler verildi. Ticari Genel Müdürü Kazak, Bosch'un enerji verimli ısıtma sistemleri ile sıcak su çözümlerinde Avrupa'da lider konumda olduğunu ifade etti. Geçtiğimiz yıl genel itibariyle 13 bin 900 çalışanla birlikte 3.1 Milyar Avro ciro gerçekleşmesi yakaladıklarını dile getiren Kazak, Manisa fabrikasında sadece kombi, ısı pompası ve komponent üretimi yapıldığının altını çizdi. Kazak, Manisa'da bulunan fabrikanın, Dünya'da en iyi termoteknik fabrikası olarak değerlendirildiğini belirterek, kombi kategorisinde 2011 yılının son günlerinde 524 bin adet üretim gerçekleştirdiklerini, bugüne kadar Manisa fabrikasında 3 milyon 600 bin adet cihaz üretildiğini söyledi. Bosch Teknik Genel Müdürü İrfan Bayrak da, Manisa'nın en çok vergi ödeyen kurumu olduklarını belirterek, fabrikanın ihracat rakamlarından bahsetti.
Vali Daşöz ve Başkan Ergün, yapılan sunumun ardından Finansman Müdürü Raşit Özkan, Teknik İşler Müdürü Tayfun Temiz, Ticari Genel Müdür Akın Kazak ve Teknik Genel Müdürü İrfan Bayrak ile birlikte fabrikanın üretim tesislerini gezdi. İlk olarak Ar-Ge Merkezi hakkında bilgiler alan Vali Daşöz ve Başkan Ergün daha sonra kombi, ısı pompası ve komponent üretimlerinin yapıldığı alanları gezerek, bilgiler aldı.
(AY-ERG-Y)

15.01.2013 17:17:47 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT