1. HABERLER

  2. Vali Coş'un Akülü Araba Merakı

Vali Coş'un Akülü Araba Merakı

Vali Coşun Akülü Araba Merakı
A+A-

Çukurova 6. Kitap Fuarı'nda bir çocuğun bindiği akülü arabanın kumandasını elini alan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, arabayı gazetecilerin üzerine sürdü. TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayın

Çukurova 6. Kitap Fuarı'nda bir çocuğun bindiği akülü arabanın kumandasını elini alan Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, arabayı gazetecilerin üzerine sürdü.
TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin de desteği ile gerçekleştirilen Çukurova 6. Kitap Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı.
Adana İl Emniyet Müdürlüğü de fuar alanında oluşturduğu bölgede, miniklere trafik hakkında eğitici bilgiler vererek, trafik kurallarını uygulamalı bir şekilde anlattı.
Alanı, İl Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, Adana Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zihni Aldırmaz ve eşi Aylin Coş ile gezen Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, burada 'emniyet kemerinin' önemini anlatmak için oluşturulan aracı inceledi.
Sonrasında bir çocuğun bindiği akülü arabanın kumandasını eline alan Coş, aracı basın mensuplarının üzerine sürdü. Coş'un bu davranışı, katılımcıları kahkahaya boğdu.
(SZP-ÖK-Y)

15.01.2013 16:36:18 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT