1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Coş'tan Hastalara Moral Ziyareti

Vali Coş'tan Hastalara Moral Ziyareti

Vali Coştan Hastalara Moral Ziyareti
A+A-

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'nde hastaları ziyaret edip moral verdi. Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Ahmet Levent Başaran

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'nde hastaları ziyaret edip moral verdi.
Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Ahmet Levent Başaran'dan hastane hakkında bilgi alan Vali Coş, servislerde yatan hastaları ziyaret etti.
İlk olarak Çocuk Cerrahi Servisi'ni ziyaret eden Vali Coş, burada yatan çocuklar ile yakından ilgilenerek onlarla şakalaşıp moral verdi.
Göğüs Hastalıkları Servisi'ni de ziyaret eden Vali Coş, buradaki hastalar ile sohbet ederek, "Hastalarımızın en iyi şekilde tedavi edilip, onların moral ve motivasyonlarını en üst düzeyde tutmak bizim görevimizdir. Burada hizmet veren hasta bakıcısından, hastane yöneticisine kadar, tüm personelimiz büyük bir öz veriyle çalışmaktadır. Onlara teşekkür ediyor, tüm hastalarımıza Allah'tan şifalar diliyorum" dedi.
Daha sonra 3,5 aylık Cumali Arda Terzi bebeği kucağına alarak baba şefkati ile seven Vali Coş, "Hastalarımız her türlü sorunlarını bize bildirmekten çekinmesinler, görevimiz daima vatandaşımızın yanında olmaktır" dedi
(ADN-Y)

14.02.2013 15:12:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT