1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Çiftçi'den Başkan Güler'e Ziyaret

Vali Çiftçi'den Başkan Güler'e Ziyaret

Vali Çiftçiden Başkan Gülere Ziyaret
A+A-

Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, periyodik olarak gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'i makamında ziyaret etti. Ziyareti sırasında genel bir değerlendir

Kütahya Valisi Kenan Çiftçi, periyodik olarak gerçekleştirdiği ilçe ziyaretleri kapsamında Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler'i makamında ziyaret etti.
Ziyareti sırasında genel bir değerlendirme de yapan Vali Çiftçi, "Yaptığımız ilçe ziyaretleri sırasında Tavşanlı'yı ve Tavşanlı Kaymakamımızla birlikte Belediye Başkanımızı da ziyaret etmek istedik. Tavşanlı'nın varsa sıkıntılarını sorunlarını arkadaşlarımızla istişare etme fırsatı bulduk. Tavşanlı hızla gelişen bir ilçemiz. 2012 yılı içerisinde yapılan hizmetler de gözle görülür derecede. Bu yüzden hem Sayım Kaymakamımıza hem Belediye başkanımıza hem de Tavşanlı'da görev yapan tüm kurum kuruluş ve yetkililere teşekkür ediyorum" dedi.
Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler ise "Vali Bey'in ziyaretinden memnuniyet duyduk. Kendilerinin de belirttiği gibi bizler de yerel ve genel idare olarak el ele daha iyi bir ilçeyi, ili ve ülkeyi oluşturabilmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz" diye konuştu.
(İÖ-EFE)

10.01.2013 11:41:05 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT