1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Bektaş'tan Gazetecilere Yemek

Vali Bektaş'tan Gazetecilere Yemek

Vali Bektaştan Gazetecilere Yemek
A+A-

Vali Erdoğan Bektaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla il genelinde çalışan gazetecilere yemek verdi. Kastamonu İl Özel İdaresi yemekhanesinde verilen yemeğe çok sayıda katılım gerçekleş

Vali Erdoğan Bektaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla il genelinde çalışan gazetecilere yemek verdi.
Kastamonu İl Özel İdaresi yemekhanesinde verilen yemeğe çok sayıda katılım gerçekleşti. Gazetecilerle ve radyo temsilcileriyle bir araya gelen Vali Bektaş, gazetecilerin sorunlarını dinledi.
Vali Bektaş, yemekten önce yaptığı konuşmada, Kastamonu basınının Kurtuluş Savaşı'nda çok önemli bir rol üstlendiğini söyledi. Kastamonu basınının Türk basın tarihi açısından da önemli bir yeri olduğunu ifade eden Bektaş, "Yazılı medya olarak seviyeli bir basınımız ve radyolarımız var. Ciddi bir emek veriliyor ve ciddi ürünler ortaya çıkıyor. Şehrin imkanlarına, kabiliyetlerine ve sorunlarına ciddi bir ayna tutuluyor. Ben o anlamda 2 senedir sizlerle görev yapmaktan mutluyum. Çabalarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Daha nice böyle günlerde üzüntüsüz, tasasız ve mutluluk içerisinde beraberlik diliyorum. Hepinizin gazeteciler gününü kutluyor ve başarılar diliyorum" dedi.
(Vİ-OA-Y)

10.01.2013 17:25:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT