1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Bektaş'tan 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlaması Vedat Yunus İkizoğlu Kastamonu

Vali Bektaş'tan 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlaması Vedat Yunus İkizoğlu Kastamonu

Vali Bektaştan 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutlaması  Vedat Yunus İkizoğlu    Kastamonu
A+A-

Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Vali Bektaş, mesajında basının toplumsal işlevinin günlük yaşantıda son derece etkin ve akt

Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Vali Bektaş, mesajında basının toplumsal işlevinin günlük yaşantıda son derece etkin ve aktif bir karakteristiğe sahip olduğunu belirtti. Bektaş "Basının güçlü olması, güncel haberler ile kamuoyunun istek ve taleplerinin doğru yansıtılması bakımından büyük önem taşımaktadır. Son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştiren ilimizin, kalkınma hamleleri, başarıları, gelişmeleri, basın mensuplarımızın yaptıkları ilkeli, tarafsız, doğru yayıncılık anlayışı ile tüm dünya kamuoyunun da dikkatini çekmeyi başarmıştır.
Basın mensuplarımızın, şimdiye kadar başarıyla yerine getirdikleri bu onurlu görevi bundan sonrada aynı duyarlılık ve kararlılıkla yerine getireceklerine yürekten inanıyorum.
Sürekli kendini yenileyerek her zaman daha kaliteli hizmet sunma yönünde büyük fedakarlıklarla gayret sarf ederek çalışan basın mensuplarımızın bu özel ve anlamlı gününü kutlar, İlimize ve Ülkemize verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür eder, başarı dileklerimle saygılar sunarım" ifadelerine yer verdi.
(Vİ-SD-Y)

08.01.2013 14:44:15 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT