1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Aydın'ın Eşi, Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti

Vali Aydın'ın Eşi, Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti

Vali Aydının Eşi, Çocuk Yuvasını Ziyaret Etti
A+A-

Siirt Valisi Ahmet Aydın'ın eşi Arzu Aydın, beraberinde Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş'ın eşi Sibel Saltaş, Mustafa Pala'nın eşi Asuman Pala ve İl Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğlu'nun eşi Dilek Ekizoğlu i

Siirt Valisi Ahmet Aydın'ın eşi Arzu Aydın, beraberinde Vali Yardımcısı Gürbüz Saltaş'ın eşi Sibel Saltaş, Mustafa Pala'nın eşi Asuman Pala ve İl Emniyet Müdürü Mutlu Ekizoğlu'nun eşi Dilek Ekizoğlu ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Saraçoğlu Çocuk Yuvası'nı ziyaret etti.
Aydın ve beraberindeki heyeti, Saraçoğlu Çocuk Yuvası'na gelişi sırasında, Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Aydın Sayın, yurt müdürü ve diğer yetkililer karşıladı. Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Aydın Sayın, müdürlüğünün faaliyet alanları ile uygulamaları hakkında bilgi verdi. Daha sonra Aydın ve beraberindekiler, çocuk yuvasında kalan çocuklarla tek tek ilgilenip, onlarla sohbet etti. Yuva çocuklarının okudukları şarkılara eşlik eden ve kendilerine moral veren Aydın, Nurullah Aldemir isimli öğrencinin İstiklal Marşı'nın 10 kıtasını okuması üzerine kendisini tebrik etti. Yuva çocuklarının sevinç ve mutluluklarına ortak olan Aydın ile beraberindekiler daha sonra çocuklara pasta ikram ederek, çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
(RÇ-YRT-AŞ-Y)

06.12.2012 16:53:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT