1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Amasra Tünelinde İncelemede Bulundu.

Vali Amasra Tünelinde İncelemede Bulundu.

Vali Amasra Tünelinde İncelemede Bulundu.
A+A-

Bartın Valisi Bülent Savur, Amasra'da inşaatı devam eden tünelde incelemelerde bulundu. İncelemede, Vali Bülent Savur, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra Kaymakamı Mehmet Yıldız, Bartın

Bartın Valisi Bülent Savur, Amasra'da inşaatı devam eden tünelde incelemelerde bulundu. İncelemede, Vali Bülent Savur, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Amasra Kaymakamı Mehmet Yıldız, Bartın Jandarma Alay Komutanı Alaattin Karsavuran, Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan, ve sivil toplum örgütü başkanları katıldı.
Bartın Valisi Bülent Savur yaptığı açıklamada, "Hayırlı uğurlu olsun. Oldukça sevindirici ve gurur verici bir çalışmadır. Gerçekten tünelin içinde keyif almamak, yaptıranlara ve emeği geçenlere dua etmemek mümkün değildir. İnşallah Allah nasip ederse Ağustos ayı ya da, en kötü ihtimal yıl sonunda hizmete açacağız" dedi.
AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ise, "Tünelimizin çıkışındayız. Kazı çalışmaları bugün itibari ile sona erdi. Bartın Amasra arası artık beş dakikada olacaktır. Bin 65 metre uzunluğunda ki bir tünelimiz oldu. Bu tünel yapımında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum" dedi.
Ardından tünel inşaatı gezilerek Vali Bülent Savur'a bilgiler verildi.
(DK-SA)

08.02.2013 17:00:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT