1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Altıparmak'tan Destek Talebi

Vali Altıparmak'tan Destek Talebi

Vali Altıparmaktan Destek Talebi
A+A-

Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi ve Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Merkezi yöneticileri, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak ziyaret etti. Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Haluk

Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi ve Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Merkezi yöneticileri, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak ziyaret etti.
Türk Kızılayı Batı Akdeniz Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. Haluk Uyanık ile Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Merkezi Koordinatörü Nilgün Keçecioğlu, Antalya Valisi Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti.
Organ Nakil Merkezinden Doçent Dr. Özlenen Özkan ve Kan Merkezi Bölge Planlama uzmanı Fatma Özkan'ın da yer aldığı ziyarette, iki kurumun yetkilileri yaptıkları çalışmalar ile 'Yaşasın Hayat' sloganıyla yola çıkılarak organ nakli ve kan bağışına ilişkin imzaladıkları işbirliği protokolü konularında Vali Altıparmak'a bilgi verdiler.
İki kurum yetkilileri, Akdeniz Üniversitesi Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakil Merkezi ile Türk Kızılayı Antalya Kan Bağışı Merkezi arasında Aralık 2012'de imzalanan protokol kapsamımda Antalya ve ilçelerinde hizmet verecek otobüs projesini hayata geçirmek için Vali Altıparmak'tan destek talebinde bulundular.
(SK-Y)

16.01.2013 16:16:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT