1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Altıparmak'a Ziyaretler

Vali Altıparmak'a Ziyaretler

Vali Altıparmaka Ziyaretler
A+A-

Antalya'nın Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş ve Kesme Çiçek Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Bıçakçı vali Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti. Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş Sivil

Antalya'nın Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş ve Kesme Çiçek Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Bıçakçı vali Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti.
Elmalı Belediye Başkanı Hüseyin Altıntaş Sivil Toplum Kuruluş Başkanlarıyla Birlikte Vali Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti. Vali Altıparmak Elmalı'nın ilçeler arasında farklı bir yere sahip olduğunu ifade ederek Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
İlçeye ilişkin eğitim, sağlık, ulaşım gibi konuların değerlendirildiği ziyarette, Vali Altıparmak, Belediye Başkanı ve sivil toplum kuruluş başkanlarından ilçenin sorunlarını da dinledi.
Kesme Çiçek Üreticileri Birliği Başkanı Mustafa Bıçakçı, Yönetim Kurulu Üyeleriyle Vali Ahmet Altıparmak'ı ziyaret etti. Ziyarette üretici birliklerinin sorunlarını dile getiren başkan Bıçakçı, Vali Dr. Ahmet Altıparmak öncülüğünde kurulan tarım konseyi ile çok mesafe alınacağını ifade ederek teşekkür etti.
(SÇ-SÇ-Y)

23.01.2013 10:19:11 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT