1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Al, Kuşadası'nda Okul İnşaatlarında İncelemede Bulundu

Vali Al, Kuşadası'nda Okul İnşaatlarında İncelemede Bulundu

Vali Al, Kuşadasında Okul İnşaatlarında İncelemede Bulundu
A+A-

Aydın Valisi Kerem Al, Kuşadası ziyareti sırasında inşaatı devam eden yüksek okul ve ilköğretim okulu inşaatlarında incelemelerde bulundu. İlk olarak, Kuşadası'nda bağlı Davutlar beldesindeki Adnan

Aydın Valisi Kerem Al, Kuşadası ziyareti sırasında inşaatı devam eden yüksek okul ve ilköğretim okulu inşaatlarında incelemelerde bulundu.
İlk olarak, Kuşadası'nda bağlı Davutlar beldesindeki Adnan Menderes Üniversitesi Davutlar Meslek Yüksek Okulu inşaatına giden Vali Kerem Al'a burada Kuşadası Kaymakamı Mustafa Ayhan, Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün ve Davutlar Belediye Başkanı Tuncay Uysal ile protokol üyeleri eşlik etti. Yüksek okul binasında inceleme yapan Vali Al, inşaatın bir an önce tamamlanması talimatı verdi.
Vali Al, daha sonra beraberindekilerle birlikte Karaova Mahallesi'ne giderek, ilköğretim binası inşaatını gezdi. Vali Al, eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, inşaatın bir an önce tamamlanmasıyla siteler bölgesinde önemli bir eğitim ihtiyacının giderileceğini söyledi.
(ZH-MB-İK)

24.01.2013 19:45:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT