1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vali Al, İl Genel Meclisi Üyeleriyle Yemekte Buluştu

Vali Al, İl Genel Meclisi Üyeleriyle Yemekte Buluştu

Vali Al, İl Genel Meclisi Üyeleriyle Yemekte Buluştu
A+A-

Aydın Valisi Kerem Al, İl Genel Meclisi üyelerini Aydın Polisevi'ndeki yemekte ağırladı. Yemeğe AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustaf

Aydın Valisi Kerem Al, İl Genel Meclisi üyelerini Aydın Polisevi'ndeki yemekte ağırladı.
Yemeğe AK Parti Aydın Milletvekili Ali Gültekin Kılınç, Adnan Menderes Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Birincioğlu, İl Genel Sekteri Halil İbrahim Aktemur, İl Genel Meclisi Başkanı Hayri Güleç, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Ferhat Şelli ile birlikte İl Genel Meclisi üyeleri ve daire müdürleri katıldı. Sohbet ortamında geçen yemeğin ardından geceye katılan davetliler saz eşliğinde söylenen türkülere hep birlikte eşlik etti. Gecede İl Genel Meclisi desteğiyle kostümleri alınan ve Kuşadası ilçesi Çınar köyü vatandaşlarının kurduğu 7'den 70'e halk oyunları ekibinin gösterisi büyük beğeni topladı.
Gecenin sonunda Vali Kerem Al, geceye katılan herkese teşekkür etti. Aydın İl Özel İdaresi'nin bugüne kadar kentteki ilçe, belde ve köylere birçok hizmetler kazandırdığını ancak hükümetin çıkardığı yasa ile 2014 yerel seçimlerinden sonra İl Özel İdaresi'nin kapanacak olmasının üzüntüsünü yaşadıklarını dile getiren Vali Al, "Parti taassubunun fazla ön plana çıkarılmadığı bu kentin valisi olarak bundan son derece mutlu olduğumu ifade ediyorum. Birlikteliğimizin kısa oluşunun üzüntüsünü yaşıyorum. Zamanın dolu geçen gün ve saadeti bizleri çok mutlu etti. Fakat meclisimiz bunu böyle uygun gördü. Daha önümüzde 15 ayımız var. Bu uzun sürede sıkça bir araya gelelim kaynaşalım" dedi.
Vali Al konuşmasının ardından davetlileri tek tek uğurladı.
(GY-MB-İK)

05.01.2013 12:00:46 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT