1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vakıftan Okullara Müjdeli Haber Vedat Yunus İkizoğlu Kastamonu

Vakıftan Okullara Müjdeli Haber Vedat Yunus İkizoğlu Kastamonu

Vakıftan Okullara Müjdeli Haber  Vedat Yunus İkizoğlu    Kastamonu
A+A-

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde, sağlık ve eğitime katkıda bulunmak üzere kurulan İnebolu ve Çevresi Sağlık ve Eğitim Vakfı, eğitime destek vermeye devam ediyor. Daha önceki yıllarda başarıyı teşvi

Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde, sağlık ve eğitime katkıda bulunmak üzere kurulan İnebolu ve Çevresi Sağlık ve Eğitim Vakfı, eğitime destek vermeye devam ediyor.
Daha önceki yıllarda başarıyı teşvik etmek amacına yönelik olarak, İnebolu Lisesi, İnebolu Anadolu Lisesi ve Azize Ana YBO'da okullarını ilk üç derece ile bitiren öğrencilere Kaymakamlık vasıtası ile ödül veren vakıf, bu sene ödülü ve desteği arttırdı. İnebolu ve Çevresi Sağlık ve Eğitim Vakfı, 2012-2013 eğitim öğretim yılında İnebolu'da öğretim yapan dokuz lise ve merkezdeki üç ortaokulu ilk üç derece ile bitiren başarılı öğrencilere toplam 24 bin 750 TL para ödülü verecek.
Liseleri başarı ile bitiren birinciye bin TL, ikinciye 750 TL, üçüncüye 500 TL, Ortaokulları başarı ile bitiren birinciye 750 TL, ikinciye 500 TL, üçüncüye ise 250 TL para ödülü sağlanacak. Ödüller, dönem sonunda açıklanacak tarihte öğrencilere verilecek.
(Vİ-SA

01.02.2013 12:45:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT