1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Vakıfbank Ve Arkas Kupayı Kaldırdı

Vakıfbank Ve Arkas Kupayı Kaldırdı

Vakıfbank Ve Arkas Kupayı Kaldırdı
A+A-

4-10 Şubat tarihleri arasında Ankara'da yapılan Genç Erkek ve Bayanlar Ligi ikinci bölüm maçları sonucunda şampiyonluğu erkeklerde Arkas Spor, bayanlarda ise Vakıfbank kazandı. Son günün final nite

4-10 Şubat tarihleri arasında Ankara'da yapılan Genç Erkek ve Bayanlar Ligi ikinci bölüm maçları sonucunda şampiyonluğu erkeklerde Arkas Spor, bayanlarda ise Vakıfbank kazandı.
Son günün final niteliği taşıyan karşılaşmasında Galatasaray'ı 3-0 mağlup eden Vakıfbank mutlu sona ulaşırken, ikinciliği Eczacıbaşı, üçüncülüğü de Galatasaray elde etti. Turnuva bitiminde düzenlenen ödül töreninde birinciliği kazanan Vakıfbank, madalya ve şampiyonluk kupasını Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Özkan Mutlugil'in elinden aldı. İkinciliği kazanan Eczacıbaşı'nın madalyalarını TVF Başkanvekili Mehmet Akif Üstündağ ile Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Göksu birlikte taktılar. Üçüncü Galatasaray'ın madalyalarını TVF Lig Kurulu Başkanı Selahattin Süleymanoğlu taktı. Üçüncülük plaketini de TVF Merkez Hakem Kurulu Genel Sekreteri Eyüp Bostancıoğlu verdi.

GENÇ ERKEKLERDE ŞAMPİYON ARKAS SPOR
4-10 Şubat tarihlerinde İstanbul'da yapılan Genç Erkekler Ligi ikinci bölüm müsabakaları sona erdi. Birbirinden çekişmeli karşılaşmalar sonucunda şampiyonluğa Arkas Spor ulaştı.
Turnuvanın son maçında İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ni 3-2 yenen İzmir ekibi mutlu sona ulaşırken, ikincilik İstanbul Büyükşehir Belediyesi takımının oldu. Üçüncülüğü Ziraat Bankası kazandı. Karşılaşmalardan sonra yapılan ödül töreninde birinci Arkas Spor'un kupa ve madalyalarını TVF Başkanvekili Mustafa Ekşi verdi. İkinciliği elde eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi takımının plaket ve madalyalarını TVF Yönetim Kurulu Üyesi Suat Güler takdim etti. Üçüncülüğü kazanan Ziraat Bankası plaket ve madalyalarını TVF İstanbul Sorumlusu Zeliha Işık'ın elinden aldı.
(SU-MFS-MFS-S)

10.02.2013 20:10:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT