1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Vagon Onarım Fabrikasında Özelleştirme Takvimi Değişti Burhan Karaduman Malatya

Vagon Onarım Fabrikasında Özelleştirme Takvimi Değişti Burhan Karaduman Malatya

Vagon Onarım Fabrikasında Özelleştirme Takvimi Değişti  Burhan Karaduman    Malatya
A+A-

Malatya'daki atıl vaziyette bekleyen Vagon Onarım Fabrikası için düzenlenen özelleştirme ihalesinin takvim tarihlerinde değişiklik yapıldı. Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan bilgiye göre; Ma

Malatya'daki atıl vaziyette bekleyen Vagon Onarım Fabrikası için düzenlenen özelleştirme ihalesinin takvim tarihlerinde değişiklik yapıldı.
Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan bilgiye göre; Malatya'da satışı uzun yıllardan beri yapılamayan ve özelleştirilmesinde talipli çıkmayan Vagon Onarım Fabrikası alanının 6 ayrı parça halinde satılmasını öngören ihale takvimi değiştirildi. Yapılan açıklamada; "Varlık satışı yöntemi uygulanmak suretiyle pazarlık usulu ile özelleştirilebilmesi için 2 Ocak /2013 tarihinden itibaren ihale ilanına çıkılmış söz konusu ihaleye ilişkin son teklif verme tarihi 7 Şubat /2013 olarak ilan edilmiştir. Malatya/Yeşilyurt ilçesindeki söz konusu parsellerin ihalesine son teklif verme tarihi 28 Şubat 2013 Perşembe günü saat 17.00'ye kadar uzatılmıştır. Teklifler, ihale şartnamesinde belirtilen hususlar dikkate alınarak hazırlanıp uzatılarak yeniden belirlenmiş olan son teklif verme tarihi 28 Şubat 2013 Perşembe günü saat 17.00'ye kadar İdare'nin belirtilen adresine elden teslim edilecektir. Son teklif verme tarih ve saatinden sonra idareye intikal edecek teklifler değerlendirmeye alınmayacaktır" denildi.
(BK-Y)

01.02.2013 12:49:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT