1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uzgörür Belediyesine Yeni Çöp Kamyonu

Uzgörür Belediyesine Yeni Çöp Kamyonu

Uzgörür Belediyesine Yeni Çöp Kamyonu
A+A-

Muş'un bulanık ilçesine bağlı Uzgörür Belediyesi, daha iyi hizmet vermek amacıyla yeni bir çöp kamyonu alarak araç filosunu güçlendirdi. Yeni alınan çöp aracını kurban keserek hizmete sunana Uzgörür B

Muş'un bulanık ilçesine bağlı Uzgörür Belediyesi, daha iyi hizmet vermek amacıyla yeni bir çöp kamyonu alarak araç filosunu güçlendirdi.

Yeni alınan çöp aracını kurban keserek hizmete sunana Uzgörür Belediye Başkanı Kerem Gündoğdu, belde halkına daha iyi hizmet vermek amacıyla çalışmalarına aralıksız devam ettiğini söyledi. Gündoğdu, "Göreve geldiğimizde beldemizin en önemli sorunlarından birinin çevre temizliği ve çöp toplama olduğunu gördük. Yönetimle aldığımız karar doğrultusunda temizlik ve çöp toplama işini belediye olarak yapmaya başladık. Temizlik ve çöp toplama çalışmalarımızı belediye olarak yaptığımızdan, her ay belediye kasasına çok büyük paraların kaldığını gördük. Bu paralarla da belediyeye araç ve gereç kazandırıyoruz. Belde halkına iyi hizmet etmek için evlerin önünde biriken çöpleri tek araçla toplamak sıkıntı oluyordu. Ama yeni alınan araç ile birlikte bu sıkıntıyı da gidermiş olduk. Amacımız daha güzel hizmet vermektir" dedi.
(GK-Yİ-Y)

25.01.2013 11:55:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT