1. HABERLER

  2. YEREL

  3. "üzerimde Bomba Var" Diyerek Sahibi Olduğu Otobüsü İstediği Yere Götürdü Ahmet Faruk Çabuk Bursa

"üzerimde Bomba Var" Diyerek Sahibi Olduğu Otobüsü İstediği Yere Götürdü Ahmet Faruk Çabuk Bursa

üzerimde Bomba Var Diyerek Sahibi Olduğu Otobüsü İstediği Yere Götürdü  Ahmet Faruk Çabuk  Bursa
A+A-

Bursa'da bir kişi, "Üzerimde bomba var" diyerek halk otobüsünü istediği yere götürdü. Şoförün fark ettirmeden polise ihbarda bulunması üzerine yakalanan şahsın otobüsün ortaklarından olduğu ortaya çık

Bursa'da bir kişi, "Üzerimde bomba var" diyerek halk otobüsünü istediği yere götürdü. Şoförün fark ettirmeden polise ihbarda bulunması üzerine yakalanan şahsın otobüsün ortaklarından olduğu ortaya çıktı.
Edinilen bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesi Dikkaldırım Mahallesi'nde meydana gelen olayda, V.Y, babası ve kardeşleri ile birlikte ortak olduğu özel halk otobüsüne bindi. Otobüsteki yolcuların inmesi üzerine şoför S.Ö.'ye "Üzerimde bomba var" diyen V.Y., otobüsü Acemler istikametine sürdürdü. Acemlere geldikten sonra şoför S.Ö., V.Y.'ye belli etmeden polis ekiplerine durumu bildirdi. Polislerin olay yerine gelmesi üzerine teslim olan V.Y.'nin üzerinden 1 adet kuru sıkı ve 7 adet kuru sıkı mermisi çıktı. Emniyete götürülüp ifadesi alınan V.Y., babası ve kardeşiyle arasında ortaklık sebebiyle sıkıntılar olduğunu, bu yüzden böyle bir eylem yaptığını belirtti. Polis ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.
(AF-MŞ)

03.02.2013 11:32:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT