1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uzayı Merak Edenler İçin Atatürk Üniversitesi, 20-21 Aralık'ta 'halk Günü Etkinliği' Düzenledi

Uzayı Merak Edenler İçin Atatürk Üniversitesi, 20-21 Aralık'ta 'halk Günü Etkinliği' Düzenledi

Uzayı Merak Edenler İçin Atatürk Üniversitesi, 20-21 Aralıkta halk Günü Etkinliği Düzenledi
A+A-

Atatürk Üniversitesi Astrofizik Araştırma Merkezi ATASAM 20-21 Aralık tarihlerinde uzayı merak edenler için 'Halk Günü Etkinliği' düzenledi. Salonlarda ve açık havada yapılacak sunumlarda dijital g

Atatürk Üniversitesi Astrofizik Araştırma Merkezi ATASAM 20-21 Aralık tarihlerinde uzayı merak edenler için 'Halk Günü Etkinliği' düzenledi.
Salonlarda ve açık havada yapılacak sunumlarda dijital gezegenevi gösterimleri, teleskop ile gökyüzü gözlemleri, astronomi sunumları, film gösterimleri, derin uzay cisimleri fotoğraf sergisi gibi etkinlikler yer alacak.
20 Aralık'ta yapılacak etkinlik Kültür Merkezi'nde saat 10.00-22.00 arasında, 21 Aralık'ta yapılacak etkinlik ise Kültür ve Gösteri Merkezi'nde 10.00-22.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.
ATASAM Yetkilileri, etkinliklerin dışarıdaki bölümlerine katılacak olanların hava koşullarına uygun giysileri tercih etmelerini, şapka, bere, atkı, eldiven gibi soğuktan koruyucu giysiler giymelerini, rahat ayakkabı seçmelerini ve yanlarına az ışık veren küçük birer el feneri almalarını istediler.
(ERZ-AT-Y)

11.12.2012 15:59:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT