1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uyuşturucudan Kabartmalı Tablo Yapmışlar

Uyuşturucudan Kabartmalı Tablo Yapmışlar

Uyuşturucudan Kabartmalı Tablo Yapmışlar
A+A-

İstanbul polisi uyuşturtucuyu Endonezya'ya götürmeye çalışan bir kuryeye yönelik Atatürk Havalimanı'nda operasyon düzenledi. Operasyonda 18 kilo metamfetamin uyuşturucusu ele geçirilirken, uyuşturucuy

İstanbul polisi uyuşturtucuyu Endonezya'ya götürmeye çalışan bir kuryeye yönelik Atatürk Havalimanı'nda operasyon düzenledi. Operasyonda 18 kilo metamfetamin uyuşturucusu ele geçirilirken, uyuşturucuyu kabartma tablo şeklinde basıp zulaladıkları dikkat çekti.
İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, İran uyruklu Asghar M. İsimli şahsın Atatürk Havalimanı'na indikten sonra tedirgin davranışları nedeniyle dikkat çekmesi üzerine harekete geçti. Şahsın üzerine yapılan aramalar sonucunda 3 bavul içerisinde birer kabartma tablosu şeklinde zulalanmış 18 kilo metamfetamin uyuşturucusunu ele geçirdi. Daha önce bavulların iç çeperlerinde beyaz kristal toz şeklinde zulalanan metamfetamin uyuşturucusunun bu sefer kahverengi ve kalıp olarak kabartma tablo şeklinde basılıp zulalanması polisi şaşırttı. Aynı zamanda kullanıcı da olan Asghar M. emniyetteki ifadesinde kendisinin çok zengin olduğunu, dünyayı gezdiğini, Endonezya'da bir arkadaşı olduğu ve kendisinden yeni açacağı lokanta için birkaç tablo getirmesini istediği ortaya çıktı.
Gözaltına alınan zanlının emniyetteki işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildiği belirtildi.
(İK-ET-Y)

27.12.2012 13:05:36 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT