1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uyuşturucu Ticaretine 5 Yıl Hapis Muammer Ay Samsun

Uyuşturucu Ticaretine 5 Yıl Hapis Muammer Ay Samsun

Uyuşturucu Ticaretine 5 Yıl Hapis  Muammer Ay    Samsun
A+A-

Samsun'da uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla tutuklanan bir kişi 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı. İlkadım ilçesi Baruthane Mahallesi'ndeki evinde yapılan aramada satışa hazır fişek tabir edile

Samsun'da uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla tutuklanan bir kişi 5 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
İlkadım ilçesi Baruthane Mahallesi'ndeki evinde yapılan aramada satışa hazır fişek tabir edilen esrar maddesi ile yakalanarak uyuşturucu ticareti yaptığı iddiasıyla tutuklanan B.Ç.'nin (24) yargılanması sona erdi. Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde bugün görülen davanın son duruşmasında hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen B.Ç., "Uyuşturucuyu tanımadığı pire Kemal lakaplı bir kişiden paketlenmiş halde 200 lira karşılığında aldı. Amacım kendi ihtiyacımı karşılamaktı. Satmak için uyuşturucu madde almadım. Sadece uyuşturucu madde kullanıyorum. Bundan dolayı da pişmanım" dedi.
Mahkeme heyeti B.Ç.'yi uyuşturucu ticareti suçundan 5 yıl hapis, 10 bin lira da adli para cezasına çarptırırken, uyuşturucu madde kullandığı için denetimli serbestlik kapsamında tedavisine karar verildi. B.Ç.'nin yakınları adliye çıkışı karara tepki gösterdiler.
(MAY-SLH-Y)

24.01.2013 18:15:26 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT