1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uyuşturucu Operasyonu Zanlısı 3 Kişi Adliyeye Sevk Edildi

Uyuşturucu Operasyonu Zanlısı 3 Kişi Adliyeye Sevk Edildi

Uyuşturucu Operasyonu Zanlısı 3 Kişi Adliyeye Sevk Edildi
A+A-

Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 8 kişiden 5'i serbest bırakılırken, 3 ki

Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekipleri tarafından düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 8 kişiden 5'i serbest bırakılırken, 3 kişi ise tutuklanmaları talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edildi.
Samsun İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri, İlkadım ilçesinde sokak satıcılarına yönelik 3 aylık teknik ve fiziki takip sonucunda uyuşturucu ticareti yapmak ve uyuşturucu bulundurmak suçlarından 8 kişiyi gözaltına almıştı. Polisteki sorgularının ardından 2 kişi polis tarafından serbest bırakıldı. Operasyonu yürüten savcının 6 kişinin ifadelerini Samsun Emniyet Müdürlüğü'nde almasının ardından 3 kişi serbest bırakıldı. İfadeleri alınan G.G., O.K. ve T.K. ise, "bireysel olarak uyuşturucu ticareti yapmak, uyuşturucu madde bulundurmak ve uyuşturucu kullanmak" suçlarından tutuklanmaları talebiyle savcı tarafından nöbetçi mahkemeye sevk edildi.
(MAY-SLH-CC-Y)

11.01.2013 16:32:48 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT