1. HABERLER

  2. YEREL

  3. UÜ Tıp Fakültesi'nden hasta ve yakınlarına on-line eğitim hizmeti

UÜ Tıp Fakültesi'nden hasta ve yakınlarına on-line eğitim hizmeti

UÜ Tıp Fakültesinden hasta ve yakınlarına on-line eğitim hizmeti
A+A-

BURSA - Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, hasta ve yakınları için eğitim sitesi kurdu.http://hastaneegitimi.uludag.edu.tr adresinden giren hasta ve yakınları istedikleri konularda bilgi edinip

BURSA - Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, hasta ve yakınları için eğitim sitesi kurdu.
http://hastaneegitimi.uludag.edu.tr adresinden giren hasta ve yakınları istedikleri konularda bilgi edinip, merak ettiklerini sorma imkanına kavuşuyor.

Program kapsamında sitede; konu adlarının baş harflerine göre alfabetik sıralanan eğitim materyalleri, güncel konularda dinamik haberler ve videolar bulunuyor.

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin, hasta ve yakınlarına eğitim hizmeti kapsamında Türkiye'de ilk kez bu kadar kapsamlı ve kâr gözetmeden açtığı web sitesi ile hasta ve yakınları hemen her konuda aydınlatılıyor.
UÜ Tıp Fakültesi Hastanesi'nde 2004 yılından beri hizmet veren Hasta ve Yakınlarının Eğitimi Takımı'nın sorumluluğunda hazırlanan site, hasta ve yakınlarının eğitimini amaçlıyor.

Topluma yönelik sağlık konusunda ilgili anabilim dallarınca hazırlanan güncel sitede, zengin bilgilendirme materyalleri yer alıyor.

Topluma yönelik toplantı takvimlerinin yer aldığı sitede, hasta ve yakınları da bilgilenmek istedikleri konularla ilgili soru da sorabiliyor.

CİHAN

A+A-

HABERE YORUM KAT