1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ütso Seçimi 4 Mayıs'a Ertelendi Selim Gürel Ordu

Ütso Seçimi 4 Mayıs'a Ertelendi Selim Gürel Ordu

Ütso Seçimi 4 Mayısa Ertelendi  Selim Gürel    Ordu
A+A-

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Şimşek, ÜTSO seçim tarihinin 4 Mayıs'ta yapılacağını açıkladı. Daha önce 16 Şubat olarak açıklanan ve Bakanlar Kurulu kararıyla ertelenen ÜTSO seçim tarih

Ünye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Şimşek, ÜTSO seçim tarihinin 4 Mayıs'ta yapılacağını açıkladı.
Daha önce 16 Şubat olarak açıklanan ve Bakanlar Kurulu kararıyla ertelenen ÜTSO seçim tarihinin 4 Mayıs 2013 Cumartesi günü olarak belirlendiğini söyleyen Şimşek, ÜTSO'nun 26. dönemi için bir dönem daha başkan adayı olduğunu belirtti. Şimşek açıklamasında, "Geçen hafta yönetim kurulunun aldığı kararla Ünye Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinin 4 Mayıs 2013 Cumartesi günü yapılmasına karar verdik. Buradan tüm üyelerimize duyuruyoruz. Yeni dönem için hazırladığımız listede yeni bir ekiple, gençlerle birlikte seçime hazırlanıyoruz" dedi.
Son dönem için aday olduğunu da açıklayan Şimşek, "Bu dönem benim son dönemim olacaktır. İçimizden çıkacak, sivrilecek genç, dinamik, vizyonu olan arkadaşımıza ÜTSO'nun yönetim kurulu başkanlığını elimle teslim edeceğimin sözünü burada herkesin önünde veriyorum" diye konuştu.
(SG-SLH-Y)

19.02.2013 12:30:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT