1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Üstün'den Karakol Ziyareti

Üstün'den Karakol Ziyareti

Üstünden Karakol Ziyareti
A+A-

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Gümüşhane il ve ilçelerinin düşman işgalinden kurtuluşunun 95.yıl dönümü etkinliklerine katılmak için Gümüşhane'ye geldi. Erzincan'dan Gümüşhane'ye gi

AK Parti Gümüşhane Milletvekili Feramuz Üstün, Gümüşhane il ve ilçelerinin düşman işgalinden kurtuluşunun 95.yıl dönümü etkinliklerine katılmak için Gümüşhane'ye geldi.
Erzincan'dan Gümüşhane'ye giderken daha önceden programlamış programı kapsamında Erzincan-Gümüşhane sınırındaki Pöske dağının eteklerine bulunan Kelkit ilçesine bağlı Jandarma Karakolunu ziyaret etti.
Akşam yemeğini askerlerle birlikte yiyerek, er ve erbaşlarla askerlik üzerine sohbet eden Üstün, "Vanlısından, Kırklarelilisine, Urfalısından, Trabzonlusuna, vatanın her köşesinden askerimizin bu vatan toprağını korumak için bir araya gelerek kardeşlik içinde vatani görevlerini ifa ettiğini yerinde görmek insana büyük mutluluk veriyor." dedi.
Herşeyin bir önceki güne göre çok daha iyi yönde gelişeceğini, Türkiye Cumhuriyetinin bu kardeşlik duygularıyla daha müreffeh seviyelere ulaşacağını sözlerine ekleyen Üstün, ziyaretin sonunda Karakol komutanı, er ve erbaşlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
(RE-EK-Y)

15.02.2013 14:31:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT