1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Üsküdar Belediyesi, Taekwondo'da Avrupa Şampiyonu

Üsküdar Belediyesi, Taekwondo'da Avrupa Şampiyonu

Üsküdar Belediyesi, Taekwondoda Avrupa Şampiyonu
A+A-

Üsküdar Belediyesi, 1. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası'nda 2 altın, 1 gümüş, 1 bronz madalya alarak Avrupa Şampiyonu oldu. Üsküdar Belediyesi, 9-13 Ocak tarihleri arasında Yunanistan'ın Atina

Üsküdar Belediyesi, 1. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası'nda 2 altın, 1 gümüş, 1 bronz madalya alarak Avrupa Şampiyonu oldu.
Üsküdar Belediyesi, 9-13 Ocak tarihleri arasında Yunanistan'ın Atina kentinde yapılan 1. Avrupa Kulüpler Taekwondo Şampiyonası'nda erkeklerde 2 altın, 1 gümüş, 1 bronz madalya kazanarak Avrupa Şampiyonu oldu.
18 ülkeden 142 kulübün katıldığı şampiyonada, 63 kiloda Umut Bildik ve 74 kiloda Ömer Faruk Bulak birinci, 54 kiloda Cemil Akçay ikinci ve 87 kiloda Serdar Yüksel üçüncü olarak bu yıl birincisi yapılan Avrupa Kulüpler Şampiyonası'nda Üsküdar Belediyesi'ne şampiyonluğa taşıdılar.
Şampiyon sporcular ülkeye dönüşlerinde kulüp yetkilileri ve aileleri tarafından coşkuyla karşılandılar. Avrupa Şampiyonu Taekwondocular daha sonra şampiyonluk kupalarıyla Üsküdar Belediye Başkanı Mustafa Kara'yı makamında ziyaret ettiler.
(BH-BH-S)

16.01.2013 17:15:35 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT