1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uşak Ticaret Borsası Obezite Karşı Uyarıcı Bilboardlar Hazırlattı

Uşak Ticaret Borsası Obezite Karşı Uyarıcı Bilboardlar Hazırlattı

Uşak Ticaret Borsası Obezite Karşı Uyarıcı Bilboardlar Hazırlattı
A+A-

Uşak Ticaret Borsası, obezite hastalığına dikkat çekmek ve bakliyat tüketimini özendirmek amacıyla kentin çeşitli bölgelerine uyarıcı bilboardlar astırdı. Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan

Uşak Ticaret Borsası, obezite hastalığına dikkat çekmek ve bakliyat tüketimini özendirmek amacıyla kentin çeşitli bölgelerine uyarıcı bilboardlar astırdı.
Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, obezite hastalığının her geçen gün arttığını ifade ederek amaçlarının halkı bilgilendirmek olduğunu söyledi. Kente fastfood alışkanlığının da yaygınlaşmaya başladığını eziteye söyleyen Sezer, ailelere de bu konuda uyardı. Obezitenin önlenmesi için sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir dizi faaliyet düzenleyeceklerini de ifade eden Mustafa Sezer, "Obeziteye geç olmadan dur dememiz gerektiğini düşündük. Bu sebeple sosyal sorumluluk gereği bilboard hazırlatarak halkın dikkatini çekmek istedik. Biz Uşak Ticaret Borsası olarak fastfood kültürünün ilimizde daha fazla yaygınlaşmaması ve ebeveynlerin çocuklarına bakliyat kültürünü yerleştirmeleri için biz dizi çalışma başlattık. Hazırladığımız bilboardlar bu kampanyamızın bir parçası. Umarız mesajımız Uşak halkı tarafından algılanır ve obezitenin esiri olmaktan kurtuluruz" dedi.
(KY-İK)

02.01.2013 14:52:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT