1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uşak İl Genel Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantıları

Uşak İl Genel Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantıları

Uşak İl Genel Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantıları
A+A-

Uşak İl Genel Meclisi 4. Dönem Şubat ayı olağan toplantılarının üçüncü birleşimi Meclis Başkanı Ali İhsan Uzun Başkanlığında yapıldı. Öz Merkezde bulunan meclis salonunda gerçekleştirilen oturumda

Uşak İl Genel Meclisi 4. Dönem Şubat ayı olağan toplantılarının üçüncü birleşimi Meclis Başkanı Ali İhsan Uzun Başkanlığında yapıldı.
Öz Merkezde bulunan meclis salonunda gerçekleştirilen oturumda geçen toplantıya ait tutanak özetlerinin oylanmasının ardından 5 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı. Gündem maddeleri arasındaki İl Özel İdaresi bünyesine sürekli işçi kadrosunda 5 şoför ile 4 operatör ihdas edilmesi konusu karara bağlandı. Gündem maddesi hakkında Plan Bütçe ile Hukuk ve İdari İşler Komisyonlarının raporları okundu. Ulubey İlçesi Çardak Köyü sınırları içinde faaliyet gösteren taş ocağı hakkında Çevre ve Sağlık Komisyonu tarafından hazırlanan rapor da görüşülerek karara bağlandı. Oturumun dilek ve temenniler bölümünde ise meclis üyeleri gündem maddeleri hakkındaki görüşlerini ifade etiler. Başkan Ali İhsan Uzun ise bazı üyelerin eleştirilerine cevap verdikten sonra oturumu kapattı. Şubat ayı olağan toplantıları yarın yapılacak dördüncü birleşim ile devam edecek.
(KY-İK)

05.02.2013 13:42:21 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT