1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Uraloğlu'ndan Başkan Ergün'e Nezaket Ziyareti

Uraloğlu'ndan Başkan Ergün'e Nezaket Ziyareti

Uraloğlundan Başkan Ergüne Nezaket Ziyareti
A+A-

Karayolları İzmir 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e nezaket ziyaretinde bulundu. Uraloğlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ergün, çevre yolu

Karayolları İzmir 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Uraloğlu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Ergün, çevre yolunun Gediz Kavşağı'nda birleştiği alana Yonca Kavşak yapılması konusunu gündeme getirdi. Bölgede kamulaştırma konusunun gündemde olduğunu ve bu sorunun önümüzdeki süreçte yapılacak görüşmelerle çözüme kavuşacağını inandığını söyledi. Başkan Ergün ile daha öncede görüşmek istediklerini ancak programların denk gelmediğini ifade eden Uraloğlu, "Görüşmemiz bugüne nasip oldu. Kendilerine bize zaman ayırdığı için teşekkür ediyoruz. Tabi var olan sorunların da çözümü noktasında kendileri ile istişarede bulunabiliriz" dedi. Manisa'nın Türkiye ve Ege Bölgesi'nin yükselen değerlerinden birisi olduğunu ifade eden Uraloğlu, "İnşallah Manisa Büyükşehir olmasıyla birlikte daha da gelişecektir. Bizde karayolları olarak üzerimize düşen görevi her zaman yerine getirmeye hazırız." diye konuştu.
YONCA KAVŞAĞI GÜNDEME GELDİ
Belediye Başkanı Cengiz Ergün'de İzmir 2. Bölge Müdürü Abdülkadir Uraloğlu ve beraberindekilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kurumlar arasında ki birlik ve beraberliğin sağlanmasıyla birlikte amaçlarının vatandaşa en iyi hizmeti vermek olduğunu ifade eden Başkan Ergün, "Tek amacımız vatandaşa en iyi hizmeti verebilmek. Bunun dışında bir amacımız zaten olamaz. Herkes bulunduğu makamlarda görevini en iyi şekilde yapmak için çalışıyor." dedi. Başkan Ergün, çevre yolunun Gediz kavşağında birleştiği noktaya Yonca Kavşak yapılması ile ilgili konuyu da gündeme getirerek, burada yapılacak kamulaştırma çalışması için önümüzdeki süreçte karayolları ile görüşmelerin başlayacağını sözlerine ekledi.
(YB-ÖND-Y)

16.01.2013 18:11:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT