1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Unutma Beni Final Yapmayı da Biliyormuş!

Unutma Beni Final Yapmayı da Biliyormuş!

Unutma Beni Final Yapmayı da Biliyormuş!
A+A-

Fox Tv'yi ayakta tutan dizilerden biri olan tam 7 sezondur yayınlanan Unutma Beni, final yapmaya hazırlanıyor. Türk televizyonlarının uzun solujlu dizilerinden olan Unutma beni 1450 bölümü geçti. Senaristlerin senaryo bulamadığı dizi final bölümüne kadar

Fox Tv'yi ayakta tutan dizilerden biri olan tam 7 sezondur yayınlanan Unutma Beni, final yapmaya hazırlanıyor. Türk televizyonlarının uzun solujlu dizilerinden olan Unutma beni 1450 bölümü geçti. Senaristlerin senaryo bulamadığı dizi  final bölümüne kadar her gün saat 14.30'da Fox ekranlarına gelmeye devam edecek.

UNUTMA BENİ 1472. BÖLÜM'DE NELER YAŞANDI?
Mahkûmlardan Kerim, bıçak çekecektir. Peki, kim onu durduracaktır? Açık görüş günüdür. Hayati ve Miço, Ali'nin koluna neden "ziyaretçi" dövmesi yapacaktır. Ali kaçmayı mı düşünmektedir? Oğuz'un kuzeni Fuat, Münevverleri ziyaret eder, Refik ve Münevver'in hangi sorusu Fuat'ı zor durumda bırakacaktır? Mustafa Özlem'i takip eder, ikili sakin bir mekânda konuşurlar, Özlem Mustafa'yı affedecek midir? Mustafa neden veda eder gibi konuşacaktır? Mustafa böbreği için ameliyata sokulurken Şerif ve Emine'den ne isteyecektir? Sahte doktor Hale'nin muayenehanesini polisler basar, Hale, Nejat'ın da işin içinde olduğunu söyleyecek midir? Abbas kaçmaya kararlıdır, gazetedeki harflerden bir mektup yazmıştır, Derya'nın tişörtünün içine sokabilecek midir? Volkan'ın iş yerini iki mafya görünüşlü adam basar, neden gelmişlerdir? Unutma Beni yeni bölümü yeni soru işaretleriyle ekrana gelecek.

A+A-

HABERE YORUM KAT