1. HABERLER

  2. Ünlülerin Makyözü, İzmirli Kuaförlere Tasarım Dersi Veriyor

Ünlülerin Makyözü, İzmirli Kuaförlere Tasarım Dersi Veriyor

Ünlülerin Makyözü, İzmirli Kuaförlere Tasarım Dersi Veriyor
A+A-

Ünlülerin makyözü olarak bilinen Çetin Koyuncu, Türkiye'de şehir şehir dolaşarak, makyajlık tecrübelerini kuaförlere aktarıyor. Özel bir firmanın kuaförlere yönelik düzenlediği kurslarla Türkiye'de h

Ünlülerin makyözü olarak bilinen Çetin Koyuncu, Türkiye'de şehir şehir dolaşarak, makyajlık tecrübelerini kuaförlere aktarıyor.
Özel bir firmanın kuaförlere yönelik düzenlediği kurslarla Türkiye'de hemen hemen bütün şehirlerde kuaförlere makyaj yapma konusunda dersler veren, ünlülerin makyözü olarak bilinen Çetin Koyuncu, derslerin İzmir ayağını Konak Otel'de gerçekleştirdi. Ünlü makyöz, amaçlarının Türkiye'de üst düzey kuaförler yetiştirmek olduğunu kaydetti.
Kursiyerlere uygulamalı olarak dersler veren Koyuncu, kuaförlere doğru ürün alım konusunda ve uygulanan makyaj konusunda yardımcı olduğunu belirtti. Koyuncu, "Biz, Farmasi firması olarak Türkiye'de her şehre giderek eğitimler veriyoruz. Kurslarımıza inanılmaz bir talep var. Çok iyi gidiyor. Gelenler bir şeyler öğrenmek istiyor. Biz de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eksikleri var tabii ama, biz bu çıtayı yükseltmek, eksiklerini kapatmak için buradayız" diye konuştu.
(ARÇ-OK-Y)

19.01.2013 10:34:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT