1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ünlülerin De Gözaltına Alındığı Narkotik Operasyonunda 7 Tutuklama Yusuf Melikoğlu İstanbul

Ünlülerin De Gözaltına Alındığı Narkotik Operasyonunda 7 Tutuklama Yusuf Melikoğlu İstanbul

Ünlülerin De Gözaltına Alındığı Narkotik Operasyonunda 7 Tutuklama  Yusuf Melikoğlu  İstanbul
A+A-

İstanbul'da aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 42 kişinin gözaltına alındığı narkotik soruşturmasında 7 kişi tutuklandı. Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği operasyonla

İstanbul'da aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 42 kişinin gözaltına alındığı narkotik soruşturmasında 7 kişi tutuklandı.
Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği operasyonlarda, aralarında Çağatay Ulusoy, Cemal Hünal, Cenk Eren ve Gizem Karaca'nın da bulunduğu 42 kişi gözaltına alınmıştı. Cemal Hünal ve Cenk Eren ilk gün emniyetteki sorgularının ardından, bazı isimler de ikinci gün serbest bırakılmıştı. Gözaltındaki 34 kişi ise, dün Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'nda soruşturmayı yürüten TMK 10. maddesi ile yetkili savcı Abdullah Mirza Coşkun'a ifade vermişti. 34 şüpheliden aralarında oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca'nın da bulunduğu 15 kişi savcılıkça serbest bırakılmıştı.
Dün akşam saatlerinde sona eren savcılık sorgusunun ardından mahkemeye sevk edilen 19 şüpheliden 7'si ise tutuklandı. Gece geç saatlerde sona eren hakimlik sorgusunun ardından 12 kişi de serbest bırakıldı.
(YM-ÇK-OK-Y)

29.01.2013 12:26:57 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT