1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ünlü Yorumcu Ve Futbolculardan İlkadım'a Ziyaret

Ünlü Yorumcu Ve Futbolculardan İlkadım'a Ziyaret

Ünlü Yorumcu Ve Futbolculardan İlkadıma Ziyaret
A+A-

Samsunspor Kulübü ve İlkadım Belediyesi'nin düzenlediği 'Unutmadık, Unutturmayacağız' adlı konferansa katılmak için Samsun'a gelen eski Samsunsporlu futbolcular ve spor yorumcuları Ümit Aktan ve Ömer

Samsunspor Kulübü ve İlkadım Belediyesi'nin düzenlediği 'Unutmadık, Unutturmayacağız' adlı konferansa katılmak için Samsun'a gelen eski Samsunsporlu futbolcular ve spor yorumcuları Ümit Aktan ve Ömer Üründül, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı ziyaret ettiler.
20 Ocak 1989'da elim bir kaza sonucu hayatını kaybeden Samsunsporlu futbolcular anısına Samsunspor Kulübü ve İlkadım Belediyesi'nin düzenlediği 'Unutmadık, Unutturmayacağız' adlı konferansa katılmak için Samsun'a gelen, 20 Ocak 1989'da meydana gelen kazada ağır yaralanan futbolculardan Caner Yılmaz, kaleci Şanver Göymen, Samsunsporlu Ercan Koloğlu ile spor yazarı ve yorumcu Ümit Aktan ve Ömer Üründül, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Demirtaş, İlkadım ilçesi ve Samsun hakkında misafirlerine bilgi verdi. Samsun'a kendilerini kırmayıp gelmelerinden dolayı da teşekkür eden Başkan Demirtaş, "Samsunsporlu siz futbolcular hiç değişmemişsiniz. Samsunspor ve Samsun halkı takıma göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve minnettarlığı asla unutmayacaktır. Samsun'a bizleri unutmadığınız ve geldiğiniz içinde teşekkür ediyorum" dedi.
(HAK-SLH-Y)

22.01.2013 17:30:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT