1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ünlü Topçu Ali Çamdalı ameliyat Edildi

Ünlü Topçu Ali Çamdalı ameliyat Edildi

Ünlü Topçu Ali Çamdalı ameliyat Edildi
A+A-

Trabzonspor maçında yüzüne aldığı darbeyle herkesi korkutan ünlü futbolcu Ali Çamdalı acilen kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı. Torku Konyaspor'lu Ali Çamdalı, maçın 30. dakikasında yzüne aldığı darbeyle yere yığılmış ve bir daha kalkamamıştı.

Trabzonspor maçında yüzüne aldığı darbeyle herkesi korkutan ünlü futbolcu Ali Çamdalı acilen kaldırıldığı hastanede ameliyata alındı.  Torku Konyaspor'lu Ali Çamdalı, maçın 30. dakikasında yzüne aldığı darbeyle yere yığılmış ve bir daha kalkamamıştı.


Trabzonspor maçının 30. dakikasında yüzüne aldığı darbeyle sakatlanan Torku Konyaspor’lu Ali Çamdalı, kaldırıldığı hastanede ameliyat oldu.


Torku Konyaspor – Trabzonspor maçının 30. dakikasında korku dolu anlar yaşandı. Ali Çamdalı ve Salih Dursun'un hava topu mücadelesinde iki oyuncu da yerde kaldı. O sırada diğer oyuncular tartışma yaşarken, Ali Çamdalı ambulansla hastaneye kaldırıldı.


Ali Çamdalı, Konya Medicana Hastanesi'nde burnundan başarılı bir operasyon geçirdi. Ameliyat sonrasında istirahate çekilen Ali Çamdalı'yı yöneticiler, teknik heyet ve futbolcu arkadaşları yalnız bırakmadı.

A+A-

HABERE YORUM KAT