1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü Stand-Up'çı Cem Yılmaz Kanli Katliama Sessiz Kalamadı Bastı Küfürü !

Ünlü Stand-Up'çı Cem Yılmaz Kanli Katliama Sessiz Kalamadı Bastı Küfürü !

Ünlü Stand-Up'çı Cem Yılmaz Kanli Katliama Sessiz Kalamadı Bastı Küfürü !
A+A-

Ünlü stand-upçı Cem Yılmaz'da sosyal medya hesabı Twitter'dan Paris'teki saldırıya büyük tepki gösterdi ve küfür ederek isyanını dile getirdi. Cem Yılmaz, Charlie Hedbo dergisine yapılan saldırıyı kınadı !

Fransa'nın başkenti Paris'te kanlı bir saldırı gerçekleşti. İnsanlığın Uyarıcısı Hz. Muhammed karikatürleri ile gündeme gelen Charlie Hedbo dergisine düzenlenen saldırıda 12 kişi yaşamını yitirirken, 4'ü ağır 12 kişi de yaralandı.

 

Ünlü Komedyen Cem Yılmaz da bu duruma sessiz kalamayarak twitter hesabından tweet yazdı. Tweet'inde; "Bir kenarda oturup nefret körükleyenlere adam ne dileyeceğini bilemiyor.Herkesin dilinde "Beni,bizi sevmeyen ölsün" şarkısı.Çok yaşayın e mi"  ifadelerine yer verdi.

 

Ayrıca Cem Yılmaz; "Hayat kokan yorumlar sevgi dolu insanlarla nereye gidecek bu kervan bakalım. Yoksa bundan sonra katırlarla mı devam edilecek. Bir tebessüm bile çok mu ? Canın sağolsun. Bir fikrim mevcut "Sen Öl" iş buraya gelmiş dünyada Dünyaya bak a.k! Güneş sistemindeki bir yaşam olan gezegenmiş ! H.ss.ktir ordan." diye açıklama yaptı.

A+A-

HABERE YORUM KAT