1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü şarkıcı İrem Derici hakkındaki şişirme söylentilerine sürpriz çıkış...

Ünlü şarkıcı İrem Derici hakkındaki şişirme söylentilerine sürpriz çıkış...

Ünlü şarkıcı İrem Derici hakkındaki şişirme söylentilerine sürpriz çıkış...
A+A-

Ünlü şarkıcı İrem Derici kendisi hakkında dedikodu yapanlara flaş yanıt verdi. Ünlü şarkıcı İrem derici bu konudaki söylentilere benim kaba etimi yesinler çıkışı geldi.

O ses Türkiye yarışmasında birinci olmasa bile kısa bir sürede şöhreti yakalayan ünlü şarkıcı İrem Derici kalbimin tek sabihi adlı şarkısı ile 85 milyon izlenme rekoru yakaldı. ünlü oyuncu Tarkan hayranı olduğunu ve onunla düet yapmak istediğin söylemişti.


Ünlü şarkıcı İrem derici kendisi ile yapılan özel bir röportajda yine kendisi için yapılan ileri geri dedikodulara sürpriz bir yanıt vererek herkesi şaşırttı.Ünlü şarkıcı İrem Derici kendisi hakkında dedikodu yapanlara flaş yanıt verdi. Ünlü şarkıcı İrem derici bu konudaki söylentilere benim kaba etmi yesinler çıkışı geldi.

İrem derici konuşmasının devamında ise kendisine yöneltilen bir soruda kendisi için başarısı için şişirme gibi söylentiler ve dedi kodular var bunlara ne cevap verirsin sorusuna irem Derici kaba etimi yesinler ..az laf çok iş .. Bana analiz etmekle vakit harcayanlar kendi işlerine baksında ve allah çalışanın yanıdadır ve hakkını verir.

 

irem.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT