1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses o dizi için adeta isyan etti..İbo'dan manalı serzeniş..

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses o dizi için adeta isyan etti..İbo'dan manalı serzeniş..

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses o dizi için adeta isyan etti..İbo'dan manalı serzeniş..
A+A-

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'den dizi hakkında çok sert açıklama. Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses o dizinin kaldırılacağı için söylenen iddaalara sert tepki gösterdi.Ünlü Arabeskçi İbrahim Tatlıses o dizi için adeta veryansın etti..İbo'dan büyük sitem

Türkiyenin ünlü şarkıcısı ibrahim tatlıses Urfalıyam ezelden adlı dizi için yayından kaldırılabilir söylentilerine sert çıktı ve adeta ateş püskürdü.. ilk önce kanal d ekranlarında yayınlanan dizi star tv ye transferinden sonra izlenme oranı düşük diye söylenen iddalarca yayından kaldırılabileceği haberleri gelen iddalar arasında yer alıyor..

 

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses'den dizi hakkında çok sert açıklama. Ünlü sanatçı İbrahim tatlıses o dizinin kaldırılacağı için söylenen iddaalara sert tepki gösterdi.Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, "Urfalıyım Ezelden" dizisinin yayından kaldırılacağı haberleri üzerine ateş püskürdü.Kanal D’nin finalini bile yaptırmadan yayından kaldırdığı "Urfalıyam Ezelden", Star TV’ye transfer olmuştu. Başrolünü Bülent İnal, Settar Tanrıöğen, Dolunay Soysert, Öykü Gürman ve Meral Çetinkaya’nın paylaştığı dizinin hedeflenen reytinge ulaşmaması durumunda yayından kaldırılabileceği öğrenildi.

ezel.jpg

Bu haberlerin ardından ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, olaya bir kez daha el attı ve sosyal medya üzerinden ateş püskürdü. Tatlıses, "Bitirin, bitirin çünkü böyle ahlaklı diziler bizi bozar.! Bize kimin eli kimin cebinde kim kimi götürmüş. Babanın karşısında ayak ayağın üstüne atmak babaya anneye karşı gelme onları saymama gibi hikayeler gerek. Urfalıyım Ezelden bizi bozar...!! Zaten oldum olası bu tip diziler bizi bozmuştur... Bence de Urfalıyım Ezelden kalksın yerine koyun yine ahlak bozan bir dizi" diye isyan etti.

 

ibo-001.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT