1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü Profesör Orhan Kural, Cem Yılmaz'ı Yerden Yere Vurdu ! Peki Neden ?

Ünlü Profesör Orhan Kural, Cem Yılmaz'ı Yerden Yere Vurdu ! Peki Neden ?

Ünlü Profesör Orhan Kural, Cem Yılmaz'ı Yerden Yere Vurdu ! Peki Neden ?
A+A-

Ziyaret amacıyla bulunduğu Gaziantep'te katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulunan Profesör Orhan Kural Cem Yılmaz'ı yerden yere vurdu.

Cem Yılmaz'ın son filmi olan "Pek Yakında" filminin reklam kokan bir film olduğunu öne süren ünlü Profesör, Cem Yılmaz'a seslenerek "Gençleri sigaraya ve uyuşturucuya alıştırması için Cem Yılmaz 1 milyon dolar para almıştır. Kola reklamı yapmıştır.Reklamlarla dolu bir filmdir ‘Pek Yakında.’ Açıklasın ’ben para almadım çocukları uyuşturucuya sigaraya alıştırmak için’ sesi çıkmıyor. Bu iş böyle tazgahlanıyor. Buradan soruyorum ‘para aldın mı almadın mı?’ Çünkü oradan ayrılan bir insan sana bir milyon dolar ödendiğini söyledi” diye açıklamalarda bulundu.

 

52861855_cem_yilmaz.jpg


Şarkıcı Teoman'ın müüziği bırakması ile ilgili de açıklamalarda bulunan Kural, Teoman'ın konserlerinde çocuklara tek tek sigara dağıttığını ve bunu kendi gözleri ile gördüğünü öne sürdü. Orhan Kural bu konu iile ilgili şu cümlelere yer verdi:   “Müziği bıraktı çünkü sigara ve içki firmalarından sponsorluk almıştı. Mahkemeye verdim yasaklattırdım. Müziği bıraktı çünkü sponsorlukları bitti.” dedi.


Orhan Kural ayrıca sigara yüzünden Kadir İnanır'la aralarında husumet geçtiğini ve sigaraya özendirdiği gerekçesi ile Kadir İnanır'ı mahkemeye verdiğini belirtti.

A+A-

HABERE YORUM KAT