1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ünlü Oyuncular Altındağlı Gençlere Konuk Oldu

Ünlü Oyuncular Altındağlı Gençlere Konuk Oldu

Ünlü Oyuncular Altındağlı Gençlere Konuk Oldu
A+A-

Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri, Altındağlı gençleri ünlü oyuncularla buluşturmaya devam ediyor. Televizyon izleyicilerinin "Çiçek Taksi", "Doktorlar" gibi dizilerden tanıdığı oyuncu Bekir A

Altındağ Belediyesi Gençlik Merkezleri, Altındağlı gençleri ünlü oyuncularla buluşturmaya devam ediyor.
Televizyon izleyicilerinin "Çiçek Taksi", "Doktorlar" gibi dizilerden tanıdığı oyuncu Bekir Aksoy, "Ruhsar" dizisi ile bilinen "Hakan Gerçek" ve "Adanalı" adlı dizi ile tanınan Rüzgar Aksoy, Ulucanlar Yarı Açık Cezaevi Kültür Merkezi sinema salonunda gençlerle bir araya geldi. "Tiyatro Gerçek" adlı tiyatro topluluğu ile birlikte "Sanat" adlı oyunu sergilemek için Ankara'da bulunan Hakan Gerçek, Bekir Aksoy ve Rüzgar Aksoy'un katıldığı söyleşiye büyük ilgi gösteren Altındağlı gençler, ünlü tiyatrocular ile renkli bir sohbet gerçekleştirdiler.
Gençlerin birbirinden ilginç ve esprili sorularına verdikleri samimi yanıtlar ile sempati toplayan oyuncular, gençlerin tiyatroculuk mesleği ile ilgili merak ettiklerini içtenlikle yanıtladılar. Ünlü oyuncu Bekir Aksoy, Altındağlı gençleri çok pozitif ve sempatik bulduğunu belirterek, "Buraya yol yorgunu olarak geldik ama iyi ki gelmişiz çok keyifli bir saat geçirdik" dedi.
Sevilen oyuncular ile yapılan keyifli söyleşi, gençlerle birlikte çekilen toplu fotoğraf ile sona erdi.
(BK-ÖZ-Y)

30.01.2013 15:21:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT