1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü oyuncu Özge Özpirinçcinin sabah tutkusu!!Özge özpirinçci'den çoközel kahvaltı ve çizgi film..

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçcinin sabah tutkusu!!Özge özpirinçci'den çoközel kahvaltı ve çizgi film..

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçcinin sabah tutkusu!!Özge özpirinçci'den çoközel kahvaltı ve çizgi film..
A+A-

Ünlü oyuncu Özge Özpirinçcinin sabah tutkusu!!Özge özpirinçci'den çoközel kahvaltı ve çizgi film.. Güzel oyuncu özge özpirinçci özel hesabı instagramdan oyunculuk ve kendisi hakkında sürpriz açıklamalarda bulundu...

Güzelliği ile bilinen oyuncu özge özpirinçci sosyal medyadan önemli ve özel açıklamarda bulundu. Özge özpirinçci kendisi ile ilgili samimi itiraflar yaptı ve oyunculuk hakkında güzel yanlarının olduğu kadar zorluklarında olduğunu dile getirdi. Ünlü ve güzel oyuncu Özge özpirinçci sabah erken kalkıp sete gitmekten yana sitemde bulundu ve sabah erken kalkıp tek yapmak istediği şeyin sabah kahvaltısı ve çizgi film olduğun söyledi.Özge özpirinçci'den kendisine dair özel açıklamalar yaptı. Güzel oyuncu özge özpirinçci özel hesabı instagramdan sürpriz itiraflarda bulundu.

Oyuncuların hayatlarının renkli yanları olduğu kadar zorlu kısımları da var. İnternetiniz ne kadar hızlı,hızınızı keşfedin ! Zorlu set koşulları, sabahın köründen gece yarılarına kadar süren çalışma saatleri bunlardan bazıları. Güzel oyuncu Özge Özpirinçci de set koşullarından dert yanan son isim oldu. Sete yetişmek için erken kalkması gereken Özpirinçci isyanını Instagram'da şu sözlerle dile getirdi: "Özledim sabah kalktigimda tek yapmam gereken seyin kahvalti ederken cizgi film izlemek olmasini.. Yarin sabah set 8 dediler (6.30 da kalkmak lazim o saatte adama benzemek icin) beni bitirdiler! Bana uyku dileyin"

ozge.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT