1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü Oyuncu Özge Borak'tan Ata Demirer ile ayrılığından sonra iddaalar Borak'ı canından bezdirdi..

Ünlü Oyuncu Özge Borak'tan Ata Demirer ile ayrılığından sonra iddaalar Borak'ı canından bezdirdi..

Ünlü Oyuncu Özge Borak'tan Ata Demirer ile ayrılığından sonra iddaalar Borak'ı canından bezdirdi..
A+A-

Ata demirer'den ayrılmasında sonra çıkan dedikodulara özge borak'tan flaş açıklamalar geldi. Ünlü Oyuncu Özge Borak'tan Ata Demirer ile ayrılığından sonra iddaalar Borak'ı canından bezdirdi..

Güzel oyuncu Özge borak Ata Demirer boşanmaları sonrası gündemde çıkan haberlere ve iddaalara gerçek dışı diye açıklama yaptı. Özge Ata ile boşanma sebebinin nedeni olarak ortalıkta dolaşan haberler sert çıktı ve bunlar saçma sapan ve dedikodular diye beyanat verdi.


Ata demirer'den ayrılmasında sonra çıkan dedikodulara özge borak'tan flaş açıklamalar geldi. Güzel oyuncu iddaların gerçek dışı olduğunu söyledi.Bir tiyatro oyununu izlemek için kameralar yansıyan güzle oyuncu özge borak Profilo kültür merkezinde kendisine yöneltiren sorulara ata demirer ve boşanmaya ilişkin çıkan gündemdeki haberlere gazetecilere açıklama yaparak açıklık getirdi.

 

Ata ile ayrılmasının ardına ihanet olmadığını söyleyen oyuncu, Demirer’in kardeşi Selim Borak’ın hastane masraflarını ödemediğine dair iddiaların da gerçeği yansıtmadığını belirtti: “Bunlar saçma sapan haberler, dedikodulara gülerek bakıyoruz.” 

 

ozge-borak.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT