1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü oyuncu Halit Akçatepe'ye felç hastalığı hayran kitlesini üzdü..

Ünlü oyuncu Halit Akçatepe'ye felç hastalığı hayran kitlesini üzdü..

Ünlü oyuncu Halit Akçatepe'ye felç hastalığı hayran kitlesini üzdü..
A+A-

Sinemanın Untulmaz dev Halit Akçatepe geçirdiği felç'den dolayı hastaneye yatırıldı.Ünlü oyuncu Halit Akçatepe son durumu nasıl? Halit Akçatepe paralizi veya plejik inme ile hastanelik...işte son durumu

Türk sinemasını unutulmaz dev ismi Halit akçatepe felç geçirerek hastaneye kaldırıl ve çınarlık usta sinema ve film oyuncusunun doktoru son dağlık durumu hakkkında açıklamalar yaptı.

Hababam sınıfının ve türk sinemasının yeşil çamdaki untulmaz büyük ismi Halit açkçatapegeçen hafta rahatsızlığı nedeni ile hastanaye kaldırılmıştı ve geçirdiği felç olayının karşısında sağlık durumu hakkında doktoru açıklama yaptı..

76 yaşındaki dev sinema oyuncusu Halit akçatepe geçirdiği bu hatalık nedeni ile tüm hayranlarını adeta üzdü. ve yapılan açıklamada doktoru akçatepenin felç olayına ilişkin sağ tarafını kullanamadığnı ve beyan etti. 

Halit akçatepe hastalığı ile tüm türkiyeyi üzüntüye soktu. Untulmaz dev Halit Akçatepe geçirdiği felç'den dolayı hastaneye yatırıldı.işte son durumuTürk sinemasının unutulmaz siması olan Halit akçatape geçirdiği felç sonrasında  doktoru profesor doktor serdar kahraman  ünlü usta uyuncunun  yürüyemediği ve konuşma sıkıntısı da yaşadını açıkladı..

 

halit.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT