1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü oyuncu Bergüzar Korel'den takipçisine tokat gibi cevap..o fesat, örümcek beyninizle..

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel'den takipçisine tokat gibi cevap..o fesat, örümcek beyninizle..

Ünlü oyuncu Bergüzar Korel'den takipçisine tokat gibi cevap..o fesat, örümcek beyninizle..
A+A-

Güzel oyuncu Bergüzar korel adeta püskürdü. Ünlü dizi oyuncusu bergüzar korel kendi özel hesabı instagramdan eleştirilere çok sert cevaplar verdi..Güzel oyuncu Bergüzar Korel'den takipçisine ateş kübü gibi..Sen kimsin arkadaş?

Güzel oyuncu bergüzer korel instagram hesabından yaptığı çağrı sonrası takipçileri tarafından eleştirilerin odak noktası olmuştu ve ünlü oyuncu bu eleştirelere kendi takipçisine çok sinirlendi ve adeta eteş püskürdü. ünlü oyuncu evsizi hayvanlariçin yardım çağrısı sonrası eleştildi fakat bu eleştirilere sessiz kalmadı...Güzel oyuncu Bergüzar korel adeta püskürdü. Ünlü dizi oyuncusu bergüzar korel kendi özel hesabı instagramdan eleştirelere çok sert cevaplar verdi..

Korel, sayfasına "İşkence görmüş, yuvasız, terk edilmiş can'larla ilgili yaptığım her paylaşımın altına o fesat, örümcek beyninizle 'Pardon insanlar için ne yapıyorsunuz acaba?' diye soranlar, siz mi insansınız? Beni de onu da yaratan aynı değil mi? Sen kim oluyorsun da benim uzattığım elin hesabını soruyorsun? Sen ne biliyorsun benim ne yapıp yapmadığımı? Sen kimsin arkadaş? Bak ben buradayım. Hayatım boyunca, gücüm yettiğince nefes alan her yardıma muhtaç can'a elimi uzatacağım . Sizin gibilere de Allah akıl, fikir ve biraz insaniyet versin diye dua edeceğim" notunu düştü.

berguzar.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT