1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü Oyuncu Ameliyata Alındı! Erkan Petekkaya kimdir?

Ünlü Oyuncu Ameliyata Alındı! Erkan Petekkaya kimdir?

Ünlü Oyuncu Ameliyata Alındı! Erkan Petekkaya kimdir?
A+A-

Paramparça dizisinin başarılı başrol oyuncusu Erkan Petekkaya'dan flaş bir haber geldi. Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya dün sabah ameliyata girdi. Aniden hastaneye kaldırılan Petekkaya ameliyat oldu ve durumu hakkınca güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, paylaşımd

Paramparça dizisinin başarılı başrol oyuncusu  Erkan Petekkaya'dan flaş bir haber geldi.  Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya dün sabah ameliyata girdi. Aniden hastaneye kaldırılan Petekkaya ameliyat oldu ve durumu hakkınca güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, paylaşımda bulundu.


Uzunca bir süredir böbreğindeki taşların yarattığı sancılarla boğuşan Petekkaya, ilaçla tedavi işe yaramayınca, çareyi ameliyatta buldu. Dün sabah Maslak'taki bir hastanede ameliyat olan Petekkaya'ya geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum."

NURGÜL YEŞİLÇAY'DAN AÇIKLAMA

Erkan Petekayya'nın dizideki rol arkadaşı Nurgül Yeşilçay, Instagram hesabından yaptığı açıklamayla geçmiş olsun dileklerini iletti. Yeşilçay, "Canım partnerim böbreklerinden ameliyat oldu. Şu anda gayet iyi merak etmeyin" dedi. 

A+A-

HABERE YORUM KAT