1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ünlü İş Adamı ve Eşi Ölümden Böyle Döndü!

Ünlü İş Adamı ve Eşi Ölümden Böyle Döndü!

Ünlü İş Adamı ve Eşi Ölümden Böyle Döndü!
A+A-

Aydın Dalaman'dan havalanıp İstanbul yönüne doğru giden bir helikopter aniden gerçekleşen motor arızası nedeniyle düşmemk için kendini zor kurtardı ve sert bir iniş yaptı. Helikopter'in içinde ünlü işadamı Ahmet Nazif Zorlu ve eşide bulunuyordu. Helikopte

Aydın Dalaman'dan havalanıp İstanbul yönüne doğru giden bir helikopter aniden gerçekleşen motor arızası nedeniyle düşmemk için kendini zor kurtardı ve sert bir iniş yaptı. Helikopter'in içinde ünlü işadamı Ahmet Nazif Zorlu ve eşide bulunuyordu. Helikopterde 1'i ağır olmak üzere yaralıların olduğu belirtiliyor.

İşadamı Ahmet Nazif Zorlu ve eşinin de aralarında bulunduğu altı seyahat ve iki pilotun bulunduğu helikopter, Dalaman'dan İstanbul'a giderken, motor arızası nedeniyle Aydın'ın Karacasu İlçesi yakınlarında sert iniş yaptı. Kazada Zorlu Grubu'na ait Bell- 430 tipi helikopterde bulunanlardan dört kişi yaralanırken, Ahmet Nazif Zorlu ve eşi Zülal ve iki pilot yara almadan kurtuldu. Saat 18.00 sıralarında olan kazada piste yaklaştığı sırada muayeneden çıkan helikopter, 10 metre yükseklikten sert iniş yaptı. Yaralıların birinin vaziyeti ağır Yaralananların Prof. Dr. Yunus Aydın, Nurcan Aydın, Ayşe Nilgün Aydın ve Nurhan Karabacak olduğu öğrenildi. Birinin vaziyeti ağır olan yaralılar ambulanslarla Nazilli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ahmet Nazif Zorlu ve eşi, bir müddet sonra sevk edilen başka bir helikopterle Aydın'dan ayrıldı.

A+A-

HABERE YORUM KAT