1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü İş adamı Ali Ağaoğlu sosyal medya ile aynı fotokarede..Ağaoğlu dijital alemin dinamikleriyle..

Ünlü İş adamı Ali Ağaoğlu sosyal medya ile aynı fotokarede..Ağaoğlu dijital alemin dinamikleriyle..

Ünlü İş adamı Ali Ağaoğlu sosyal medya ile aynı fotokarede..Ağaoğlu dijital alemin dinamikleriyle..
A+A-

Ünlü işadamı Ali ağaoğlu sosyal medya platformundaki fenomenler ile bir araya geldi. Ünlü işadamı ve şirketler grubu sosyal medya simalarının yıldız isimleriyle biraraya geldi ve dijital alemin mekanizmasını masaya yatırdılar..

Popüler işadamı Ali ağaoğlu sosyal medyada dijital  ve medya platformunda önde gelen isimlerle hem şirket grubu hemde kendi adına bir araya geldi. son yıllarda geleneksel medyanın yanında yer alan sosyal medya ünlü iş adamı ağaoğlununda görüşünde olduğu alanlar arasında yer alıyor..

 

Ünlü işadamı Ali ağaoğlu sosyal medya platformundaki fenomenler ile bir araya geldi. Ünlü işadamı ve şirketler grubu sosyal medaya simalarının yıldız isimleriyle birarada...Ünlü iş adamı Ali ağaoğlu ve şirketler grubu sosyal medyada yer alan önde gelen popüler isimlerler ve simalarla kahvaltıda bir araya geldi ve dijital dünyanın mekanizmasını masaya yatırdılar...Kadir Doğrubakar (@odunherif), Nafer Ermiş (@pratikbibilgi, @birdahabak), Halil Söyletmez ve Ceyhun Kırdemir’in katıldığı kahvaltıda sosyal medyanın günümüzde geldiği nokta,  önemi ve avantajlarının yanı sıra zorlukları tüm yönleriyle ele alındı.
 
Sosyal medyanın önde gelen isimleri, dijital dünyanın insanları sosyal hayattan kopardığı yönündeki iddialara, son yıllardaki okuma oranı ve kitap satış rakamlarının artış göstermesi nedeniyle katılmadıklarını söylediler. Fenomenler aynı zamanda kitleleri peşinden sürüklemek için hakaret etmek yerine kıvrak zekanın rol oynadığını vurguladılar.

 

ali.jpeg


Sosyal medyanın yaratıcılığı tetiklediğini belirten Ali Ağaoğlu, eleştirilerden korkulduğu zaman hayatta başarılı olunamayacağının altını çizdi. Bireylerin sosyal medya ortamında ilk yoruma göre devamını getirdiklerini belirtti.
 
Ağaoğlu aynı zamanda geleneksel medyanın asla yok sayılamayacağını ancak sosyal ve dijital dünyanın da yükselişinin göz ardı edilemeyeceğini sözlerine ekledi. Ağaoğlu kurumların sosyal medyada gelecek tepkilerden korktuğunu ancak Ağaoğlu olarak her konuda şeffaf oldukları için bu alanda çekincelerinin olmadığını vurguladı.Ali Ağaoğlu sohbet sonrasında sosyal medyada vine fenomeni olan Halil Söyletmez ile eğlenceli bir de video çekti. Ali Ağaoğlu’nun videosu sosyal medyada yayınlanarak takipçilerle paylaşılacak. 

 

A+A-

HABERE YORUM KAT