1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü fotomodel Alessandra Ambrossio podyuma çıkmadan tepe taklak oldu...

Ünlü fotomodel Alessandra Ambrossio podyuma çıkmadan tepe taklak oldu...

Ünlü fotomodel Alessandra Ambrossio podyuma çıkmadan tepe taklak oldu...
A+A-

Alessandra Ambrossio işinden kovuldu. ünlü top model sorumsuz tavırları yüzünden işinden beklenmedik bir şekilde gönderildi.Seksi Model Alessandra Ambrossio podyuma çıkmadan...Dosso Dossi Fashion Show’da büyük şok!

Ünlü top model olarak bilinen Alessandra Ambrossio 9 ocakta antalyada sahnede boy gösermek üzereyken işinden oldu. popüler top model manken olan Alessandra Ambrossio dosso dosso Fashion showda baş manken olarak podyumda boy gösterme planında yer alacakken işinden şok bir şekilde uzaklaştırıldı.Alessandra Ambrossio işinden kovuldu. ünlü top model sorumsuz tavırları yüzünden işindem beklenmedik bir şekilde gönderildi.

Güzel modelist olan Alessandra Ambrossio antalyada çıkacağı ve baş model olarak sahnede podyumda boy göserecekti ki sorumsus ve hoş olmayan davranışaları yüzünden bu işinden de oldu. ünlü güzelin yerine ise başka bir top model olan  lindsay ellingson podyumda boy göserecek ve şow yapacak..

guzel-003.jpg

 

Şova sayılı günler kala menajeriyle irtibat sağlamayan ve Dosso Dossi yetkililerinin taleplerine kayıtsız kalan ünlü top modelin sözleşmesi iptal edildi. Şovun riske girmemesi adına önlem almak zorunda kalan Dosso Dossi yetkilileri, Ambrossio’nun yerine Lindsay Ellingson’un podyuma çıkacağını açıkladılar.
 
Ünlü top model ile bir haftadan fazla süredir temas sağlayamadığını ve mesajlarına yanıt alamadığını belirten menajeri, Dosso Dossi yetkililerine üzüntüsünü dile getirdi. Ünlü top modelin daha önce de benzer sorumsuz davranışlarda bulunduğunu belirten menajeri, kendisiyle bir daha çalışmama kararı aldıklarını da söyledi.

Yaşanan gelişme üzerine Dosso Dossi yetkilileri yeni bir isim belirledi. Londra’da geçtiğimiz aylarda düzenlenen Victoria’s Secret defilesine çıkan Lindsay Ellingson’ın 9 Ocak’ta Antalya’da gerçekleştirilecek defileye baş manken olarak çıkmasına karar verildi.
 
Dosso Dossi Fashion Show Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, ellerindeki kontrat gereği her türlü hukuki haklarını saklı tutacaklarını söyledi. Eraslan, “Bu son dakika durumu bizim için hiç iyi olmadı. Biz kontrat gereği üstümüze düşenleri yerine getirdik. Uçak biletleri dahi alınıp kendilerine gönderilmişti. Şimdiye kadar pek çok top model ile çalıştık. İlk kez böyle bir durumla karşılaşıyoruz. Hiçbir sorumuza yanıt alamıyoruz. Hukuki haklarımızı kullanacağız’’ dedi.
 
Dosso Dossi Fashion Show’u hiçbir şekilde riske edemeyeceklerini belirten Hikmet Eraslan, ‘’Bizim için şov devam ediyor. 9 Ocak’taki şovumuzu tüm ihtişamıyla gerçekleştirmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Lindsay Ellingson da moda otoritelerinin dikkatini çeken ünlü bir manken. Son Victoria’s Secret defilesinde de kendini ispat etti’’ dedi.
 
Lindsay Ellingson, 9 Ocak’ta Antalya’da düzenlenecek şova katılacağını yayımladığı sosyal medya mesajlarıyla duyurdu. Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarından bir mesaj yayınlayan Lindsay Ellingson, “Merhaba Türkiye. Dosso Dossi Fashion Show’a katılacağım için çok mutluyum. Antalya’da görüşmek üzere” dedi. 

A+A-

HABERE YORUM KAT