1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ünlü Film senariste Kobanede intihar saldırısında bombalı saldırı..

Ünlü Film senariste Kobanede intihar saldırısında bombalı saldırı..

Ünlü Film senariste Kobanede intihar saldırısında bombalı saldırı..
A+A-

Ünlü Film senaristi IŞİD kuşatmasında yaralandı!!Ünlü film senaristi olan Önder Çakar ın Kobanedeki Işıd çatışmasında yaralandığı gelen haberler arasında. Ünlü kürt senarist kobanede yaralandı.

Ünlü senarits önder çakar Gemide  ve Takva adlı filmlerin senarisliğini yapmıştı Çakar ışid kuşatması altındaki çatışma bölgesinde olduğu öne sürüldü ve Önder çakarın çatışma sırasında yaralandığı ve kırıkların olduğu söylenerek  hastaneye yatırıldığı söylendi.Ünlü film senaristi olan Önder Çakar ın Kobanedeki Işıd çatışmasında yaralandığı gelen haberler arasında. Ünlü kürt senarist kobanede yaralandı.


Evrenselin söylediği habere göre baya zamandır ışık çatışma bölgesinde ve suruçta olduğu söylenen Önder çakar gerçekleştirilen bombalı saldırıda yaralandı ve yaralanma sonrasında hastaneye kaldırıldığı söylendi.


DBP suruç ilçe yöneticisi önder çakar için yapılan intihar saldırısında yaralandığı öne sürüldü.Uzun süredir Mehser köyündeki sınır nöbetinde yer alan Çakar, arkadaşlarıyla birlikte meyve-sebze halinden aldıkları sandıklardan küçük bir kitaplık kurmuştu. Çakar dünyanın dört bir tarafında Kobani ile dayanışma için yapılan eylemlere ilişkin afişlerden de bir sergi açmıştı.

 

onder-001.jpg

A+A-

HABERE YORUM KAT