1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü Çiftten FLAŞ karar? Çağla Şikel ile Emre Altuğ..

Ünlü Çiftten FLAŞ karar? Çağla Şikel ile Emre Altuğ..

Ünlü Çiftten FLAŞ karar? Çağla Şikel ile Emre Altuğ..
A+A-

Ünlü çift Çağla Şikel ile Emre Altuğ'dan gelen haber hayranlarını üzdü. Boşanma kararı alan ünlü çiftin 2 çocuğu bulunuyor. Bir programda ortaya atılan boşanma iddiaları güçlenirken magazin sayfalarına bomba gibi düştü!

 

Magazin dünyasına bomba gibi düşen iddia öncelikle Söylemezsem Olmaz programında ortaya atıldı. Çiftin boşanma kararı aldıkları, Emre Altuğ'un ev aradığı öne sürüldü.

Ensonhaber'in aldığı son bilgiye göre; Çiftin boşanma kararı doğru çıktı... Uzun süredir ilişkileriyle gündemde olan Emre Altuğ ile Çağlı Şikel çifti boşanıyor. Çift ayrılık kararlarını ilk olarak Ensonhaber aracılığıyla duyurdu. Ünlü çiftin, boşanma açıklamasını Avukatı Esennur Ezgi yaptı.

mre Altuğ ve Çağla Şikel çifti ortak açıklamalarında şunları dedi: Üzülerek belirtiyoruz ki, 7 yıllık süren evliliğimizin yol ayrımına girdik. Biz büyük bir aşkla ve tarifi mümkün olmayan bir sevgiyle evlliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik.

emre altuğ çağla şikel

Bundan sonraki hayatımızda da her zaman birbirimize minnettarız. Bu ayrılığımızda herhangi bir üçüncü kişinin ilgi ve alakası söz konusu değildir.

 

 

A+A-

HABERE YORUM KAT